Moucha

24. února 2014 v 18:26 | Žolanda |  Moje myšlení
Další článek, který sem teď píši bude o malých bezmocných zvířátkách, která zabíjíme jen takze zábavy..bez důvodu.

Každé zvíře má právo žít..proč mi bychom měli mít právo..tuto skutečnost měnit.
Dříve na chatě když lezla po stole moucha..zabila jsem ji plácačkou. Proč? Je hnusná..lezla po mém stole a bzučela. A co já? Když jsem byla malá brečela jsem nechtěla jít..táta mi vyměňoval plíny..a zabili mě kvůli tomu ne.
Ta moucha jen bzučela..a takhle dopadla. Už nikdy nebude žít..už nikdy nebude poletovat po světě, který se sice stává betonovou koulí, ale stejně je někde občas kus přírody..už nikdy nebude létat a koukat se na svět z výšky. A proč..už toto nebude dělat? Protože jsem jí bez důvodu zabila..jenom kvůli tomu, že se mi chtělo.

Moje kamarádka se bojí pavouků..bojí se na ně šáhnout..pravda je taková, že když nějakého vidí vezme SVŮJ palec a rozmázne ho o stěnu..copak to je nějaký strach.

Zamyslete se než něco zabijete..zamyslete se proč to chcete udělat..jestli si doopravdy ten drobeček zaslouží trest smrti..zamyslete se jestli to čirou náhodou neděláte jen kvůli tomu, že vás to baví.

Mouchy, pavouci, vše ostatní žije krátkou dobu. My jim tuto dobu ještě zkrátíme no a také možná umírají v bolestech no a my o tom ani nevíme. Tak co zabijete ještě někdy něco bezdůvodně jen kvůli tomu, že na to máte náladu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama