Příznaky nemoci

24. února 2014 v 11:37 | Žolanda |  Moje myšlení
Škola už sice začala..ale já jsem do ní nešla..jsem nemocná. Ano máte pravdu, říkáte si proč to sem píši..koho to zajímá?..píši to sem, proto abych se vás zeptala co to jsou vlastně příznaky nemoci .. podle mě je to něco čím nás tělo upozorňuje, že se s ním něco děje a zároveň se i před tím něčím chrání např. horečka..tělo se při ní zahřeje tím se snaží zabít viry, které nás napadli, ale také nás upozorní, že ty viry v nás sou a že by jsme měli odpočívat než se naše těl s viry dokáže vypořádat. Bolest břicha...když nás bolí břicho zjevně to znamená, že se děje něco s naším žaludkem. No a bolest hlavy..ta nám zkrátka říká, že je s tělem něco v nepořádku.

Co mi však uděláme, když nás bolí hlava, když máme teplotu nebo nám je špatně od žaludku? Vezmeme si prášek..tím potlačíme bolest hlavy a břicha no a zmírníme horečku, kterou ale tělo potřebuje protože tím jak se teplota navýší..virům se v našem těle přestane líbit a dříve odejdou. My je však zabijeme prášky..no a co potom tělo jak se má s viry vypořádat? To už necháme na něm ať se z toho dostane jak chce.
Popřemýšlejte o tom jestli si vezmete jeden prášek na večer aby jste se v klidu vyspali do dalšího dne a nebo deset..s tím, že se s nemocí budete vyrovnávat několik dní..či týden a možná ještě déle a přitom už jste mohli být dávno zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama