Život mimo Zemi

31. března 2014 v 16:51 | Žolanda |  Téma týdne
No jestli chcete vědět pravdu..tak ani nevím jestli by se mi líbil. Proč? (klikni na celý článek a uvidíš :D)

Tak jo a teď odpověď. Na tuto otázku neznám odpověď z toho důvodu, že se mi líbí zde na planetě Zemi..jsou zde řeky, jezera moře a oceány..lesy, pouště, pastviny. Vše je zde moc pěkné. A proto se ptám může vůbec existovat hezčí místo než naše planeta? Možná ano, možná ne.

Ano, možná taková planeta existuje, ale kdyby jsme jí osídlili my..my lidé, kteří všude vyrábíme plasty a pohazujeme odpadky, kde se nám zlíbí..hned by jsme tuto planetu zničili, stejně jako teď ničíme Zemi.

Někdy si říkám, jestli by nebyl život lepší bez nás, bez lidí. Co myslíte?

Osud naší planety je jen v našich rukou.


Na druhou stranu, kdyby jsme objevili novou planetu, která ještě není od nás zničená, možná bychom se nad sebou zamysleli..a řekli bychom si..vždyť nám příroda dala druhou šanci..tak přece teď jí nemůžeme zase promrhat a další planetu zničit.
Také je však pravda, že by se jistě našli idioti, kteří by bezohledně ničili nadále.

Teď mě ještě napadlo..že bychom mohli osídlit novou planetu, ale poslali bychom na ní jen takové lidi, kteří by tuto planetu žádným způsobem neničili. (Mezi tyto lidi bych samozřejmě patřila i já :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radfordová Radfordová | Web | 31. března 2014 v 17:06 | Reagovat

Myslím, že téhle planetě jako takové je celkem fuk, co děláme. Jde jen o nás lidi - něco se nám líbí, tak si to chceme nechat. Líbí se nám panda, tak ji budeme chránit, blábolit o životním prostředí a pralesech. Komár se nám nelíbí a každýmu je to jedno, když je budeš masově vraždit :D To my potřebujeme vzduch, ne planeta...
Ale jinak samozřejmě souhlasím, je škoda ničit životní prostředí, když bez něj vlastně nemůžeme fungovat ani my, ani zvířata a rostliny :)

2 Žolanda Žolanda | E-mail | Web | 31. března 2014 v 17:14 | Reagovat

Máš pravdu, ale podle mě může být užitečné úplně vše i komár..proto by jsme neměli ubližovat ani jim, vždyť stačí dát síť do okna a nemusíme mu přeci ublížit ;)[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama