Šťastné narozeniny Alexi! <3

12. února 2016 v 21:17 | Žolanda |  Moje myšlení
Před chvíli jsem se konečně po celém týdnu dostala k počítači.. psali jsme hrozně moc písemek a zkrátka nebyl čas.. najedu na facebook a co nevidím jako první Alex má narozeniny.. jeho sestra napsala tato slova:

"Today, Chris would have been 48 years old. I wish that I was picking up the phone to double check what time he would be over for dinner. We'd have grilled some steaks marinated in Lea & Perrins, baked some potatoes - he liked them au gratin. I'd have made him his favorite cake, German chocolate, with vanilla ice cream. We'd have sat around the fireplace, Christiana sitting in his lap, perhaps one of his kids, too, listening to him tell stories about his latest travels. He would tell Heather she was wearing a little too much eye make up and tease her about just getting her license. Warn her about boys. I wish these things most days, but especially today. Most of all, selfishly, I wish that we were still making memories, and that the world didn't know his name."

A k tomu ještě fotku:Je mi tak hrozně, když si představím, že mohl teď žít.. mohl mít možná rodinu..zkrátka mohl žít ale místo toho je mrtvý.. strašně mě bolí u srdce.. brečím a vím že za rok budu brečet znovu.. znovu se budu cítit hrozně, protože budu vědět, že čas nevrátím, že s tím nemohu nic dělat, že je prostě mrtvý a už se nevrátí.

Všechno nejlepší Alexi.. všechno nejlepší ti přeje puberťačka, které si nadobro změnil život.. přeje ti puberťačka, která pro tebe brečí a přeje si zcelého srdce, aby si žil a nebyl mrtvý.. protože to prostě není fér!! Všechno nejlepší Alexi! Navždy zůstaneš v mém nitru.. v mém srdci <3


Další články týkající se tohoto tématu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama